<a href="http://bgtop.net/vote/1310226635" target="_blank">.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове</a>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Турнир №24 -> Играе се ...
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeЧет Юли 19, 2018 9:01 pm by juventus_93

» Турнир №23 -> Играе се ...
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeПет Юни 22, 2018 3:49 pm by mortengam@abv.bg

» Турнир №21 -> Марин Ангелов

» Турнир №22 -> Христо Михов
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeВто Юни 05, 2018 2:01 pm by juventus_93

» Турнир №20 -> Vesko Nikolov
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeСря Апр 25, 2018 10:31 pm by Vesko

» Турнир №19 -> Янко М.Зафиров
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeСря Апр 13, 2016 6:54 pm by ianeto_fifa07

» Турнир №18 -> Христо Михов
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeПет Мар 18, 2016 5:06 pm by tototexaco89

» Турнир №2 -> Записване ...
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeСря Фев 17, 2016 1:28 am by BeHiTo0

» Турнир №17 -> Христо Михов
Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeПон Дек 14, 2015 12:15 am by juventus_93

Нашите потребители са написали 923 мнения in 657 subjects

Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ)

Местожителство : Стара Загора

Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ)   Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:03 am

Юве откри новия стадион със страхотно шоу и равенство с Нотс Каунти (ГАЛЕРИЯ) 00324141

Ювентус официално откри новият си стадион "Арена Ювентус" с двубой срещу английския Нотс Каунти. "Старата госпожа" обаче не можа да зарадва своите привърженици, завършвайки 1:1. Головете в мача вкараха
Лука Тони в 53-ата минута и Лий Хюс в 87-ата минута. Това бе последният приятелски мач за тима, който в неделя стартира новия сезон в Серия "А" с мач срещу Парма. Преди началото на двубоя имаше специална програма с десетки танцьори, които правеха различни фигури по терена като емблемана на клуба и годината на неговото създаване - 1897 г. Трибуните пък бяха изпълнение до краен предел с 41 хиляди зрители, които бяха облечени в цветовете на знамето на Италия. На събитието присъстваха и куп бивши играчи и треньори на тима, а капитанът Алесандро Дел Пиеро
и легендата Джанпиеро Бониперти изнесоха прочувствена реч. Символично
бяха изнесени и някои от трофеите спечелени от клуба през годините.
Накрая президентът Андреа Аниели преряза символично лентата на новия
стадион, след което последва страхотно светлинно шоу и уникална заря.
Иначе самият двубой не предложи очаквания спектакъл на феновете. Ювентус бе отборът, който повече атакуваше, но през първото полувреме със сериозни пропуски пред вратата на съперника се отличиха Алесандро Дел Пиеро, Елжеро Елиа и Алесандро Матри. Така след първите 45 минути попадения в двете врати така и на паднаха. През втората част "старата госпожа" отново притисна своя съперник и първо в 49-ата минута Леонардо Бонучи стреля опасно с глава над вратата, а 4 миунти по-късно домакините си спечелиха дузпа. Зад топката застана Фабио Куалярела, но вратарят отрази неговия изстрел. За щастие там дебнеше Лука Тони, който довкара отбитата топка във вратата за 1:0. Играчите на Нотс Каунти обаче все по-често поглеждаха към вратата на домакините и в 63-ата минута Холис бе близо до изравнително попадение след изстрел с глава, но Марко Сторари
успя да избие в последния момент. Гостите обаче ставаха все по-смели и
така се стигна до 87-ата минута, когато при едно центриране от фаул
Сторари изби топката, последва разбъркване в наказателното поле и Хюз от близо оформи крайното 1:1.